رفتارهای عجیب سلبریتی های ایرانی با همسرانشان

دراین مقاله می خواهیم در مورد رفتارهای عجیب و دربعضی حالات نامتعارف از هنرمندان با همسرانشان اشاره کنیم .  سلبریتی‌ ها از اقشاری هستند که نوع زندگی حتی روابط،نوع لباس پوشیدن، آداب معاشرت انها و… به شدت مورد توجه مردم و رسانه‌ها است.البته  حاشیه هایی برای برخی از چهره‌های هنری نسبت به دیگر بازیگرها بیشتر است. که دلیل آن از دو حالت خارج نمی باشد یا مربوط به شیطنت های رسانه‌ای یا مربوط به رفتارهای این افراد جلوی مردم در جشنواره ها در نشست های خبری که  انجام می دهند می باشد.

همسرانشان

 سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان

بعضی از هنرمندان خودشان را سوژه عکاسان می‌کنند و با نشر تصاویری دربعضی اوقات  حاشیه های  زیادی در سطح جامعه و بخصوص در فضای مجازی  ایجاد می‌کنند. که بعضا این هنرمندان  با قضاوت زیادی رو به رو میشوند.

 یکی ازاین هنرمندان  ریحانه پارسا بازیگر ده هفتادی   که با سریال «پدر» معروف شد شد، همسر  ان مهدی کوشکی است. این زوج هنرمند حاشیه‌های زیادی برای خود درست کرده‌اند و در فضای مجازی  ماجرای اظهارنظرخود را درباره طلاق جنجالی هم و خیلی از موردهای حاشیه ای  دیگر هم این زوج بازیگر به پا کردند.

البته هیاهو هنرمندان همیشه یا به تعبیر برخی کارهای زشتشان گذاشته اندکه این رفتارها دلایل عمیق‌تری هم می‌تواند داشته باشد.جامعه‌شناس بزرگ فرانسوی در کتاب خود به  یک نکته ظریفی اشاره می‌کند. که هر ادمی  تلاش می کند تا خود را  در میان افرادی که متعلق به آن گروه اجتماعی است قراردهد و خودرا خوب و عالی نشان دهد.

همسرانشان

درباره ی reza

مطلب پیشنهادی

تعهدی که قالیباف از تریبون مجلس داد

قالیباف با بیان اینکه ما خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *