سعید سهیلی در مورد فیلم گشت ارشاد ۳ خبرداد

ساخت فیلم گشت ارشاد۳

یکی از کارگردان های به نام سینمای ایران  سعید سهیلی می باشد این کارگردان  تاکنون فیلم های مختلفی را به نمایش گذاشته یکی ازانها گشت ارشاد بوده که سری دوم و هم اکنون تصمیم به ساخت سری سوم آن می باشد. این کارگردان با ساخت این فیلم موفق بوده و توانسته مخاطبان خاصی را به سوی سینما سوق دهد.

این کارگردان مدت ها بود که  اقدام به ساخت سری سوم این فیلم  کرده بود اما درتصمیم خود مردد بود.سعید سهیلی بعد ازساخت سری دوم گشت ارشاد «ژن خوک» را ساخت. بعدازساخت این فیلم  خبری مبنی بر ساخت «ون کروز» به کارگردانی سهیلی در رسانه‌ها منتشر شد. اماقصد دارد این فیلم را تولیدکند.

گشت

این کارگردان در مورد ساخت این فیلم در پیچ اینستاگرام خود نوشت:

(برای یک کار سخت استین هایم بالا زدم )برای یک کار شیرین بالاخره تصمیم گرفتم بعد از مدتها تردید را کنار بگذارم و هم اکنون تصمیمم را گرفتم، باتوکل به خدا و اراده محکم تصمیم به ساخت این سریال می کنم این بازیگر هم چنان می گوید می خواهم مخاطبانم را سوپرایز کنم. در این پست گفتنی که  (گشت ارشاد) و (گشت ۲) با هنرمندی  بازیگرانی همچون حمیدفرخ نژاد، ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی می باشد  .

کلیت داستان  فیلم گشت ارشاد ۳

داستان کلی این فیلم  ادامه‌ای از دوسری پیش است   اما با فضایی متفاوت تر ازانچه که در دو سری پیش دیدیم این فیلم ساخته می‌شود.  و همچنین علاوه بر  علاوه‌بر حضور تعدادی از بازیگرهای  قسمت‌های قبلی، چند شخصیت جدید دیگر نیز به فیلم گشت ۳ اضافه می شود.البته هنوز درمورد بازیگران اطلاعاتی در دسترس نیست، اما ممکن است که نام سه بازیگران اصلی دو فیلم قبلی؛ یعنی حمید فرخ‌نژاد (در نقش عباس)، ساعد سهیلی پسر کارگردان فیلم (در نقش حسن) و پولاد کیمیایی (در نفش عطا) در میان بازیگران گشت ۳ نیز باشد.

برای دیدن اخبار روز به وب سایت ریمامگ مراجعه کنید

درباره ی reza

مطلب پیشنهادی

تعهدی که قالیباف از تریبون مجلس داد

قالیباف با بیان اینکه ما خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *