سلبریتی های حاشیه ساز

سلبریتی های حاشیه ساز

در این سایت خبری سینمایی می خواهیم درمورد حواشی که ممکن برای هر بازیگری پیش می اید مطالبی را در اختیار شما مخاطبان بگذاریم .در روزها و هفته های  آتی حواشی زیادی  نسبت به نوع و استایل  پوشش بعضی  از سلبریتی ها در خارج از ایران به وجود آمده که حرف و شنیده ها و  واکنش های جنجالی را بویژه  بین هنرمندان در فضای مجازی  به راه انداخته.

منتقدان خبری

 تفسیر و تحقیق ها بین منتقدان  خبری   و حواشی‌هایی که در روزها و هفته‌های اخیر نسبت به رفتارهای بازیگران صورت گرفته، با واکنش‌های تندی روبرو شده  و  حتی تا جایی پیش رفت که به برخی از این سلبریتی ها نسبت خیانت هم دادند.در تازه‌ترین خبرها و انتشار تصویر بدون حجاب یکی از بازیگران زن سینمای ایران که در خارج از کشور اقای  «علی مطهری» را نماینده مجلس اعلام کرده بود. درباره حواشی که برای خانم ستاره اسکندری و بازیگرانی مثل ایشان که به خارج از کشور سفر کردند صحبت کرد و ایشان همچنین گفتند باید یک اصل را ملاک قضاوت قرار داد

و آن اصل اینکه  اگر یک بازیگر زن در یک برنامه رسمی بین‌المللی در خارج از کشور به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران حاضرشد باید پوشش اسلامی درستی داشته باشد  و ان به نحو درست رعایت کند اما اگر برای یک سفر شخصی یا خانوادگی به خارج از کشور سفرکرده باشد  مأمور نیستیم جستجو کنیم .

که آیا پوشش اسلامی را رعایت می‌کند یا نمی‌کند و اگر ان بازیگر رعایت نکرد او را به ریاکاری و نفاق متهم کنیم  زیرا او همچین منطقی را دارد  که در داخل ایران قانون را رعایت کند و در خارج به هر دلیلی اگرسهل‌انگاری  کند یا همرنگ مردم ان کشور شود و قوانین پوششی را رعایت نکند .

با موازین جمهوری اسلامی ایران روبه رو می شود. اگر بازیگر زن یا مرد در یک سفر شخصی خارجی شعار اسلامی را رعایت نکند نباید به قضاوت ات بپردازیم  هرچند تذکر لازم است اما اگر به عنوان نماینده ایران در یک برنامه رسمی بین‌المللی این شعار را زیر پا بگذارد  باید مورد باز پرسی  قرار بگیرد.

 

حاشیه

 

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت آراز تک دنبال کنید

درباره ی reza

مطلب پیشنهادی

تعهدی که قالیباف از تریبون مجلس داد

قالیباف با بیان اینکه ما خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *