سکوت سلبریتی‌ها در ازای اعتراضات امریکایی ها

ادامه اعتراضات در شهرهای مختلف امریکا

 بعد از قتل جورج فلورید و اعتراضات مردم امریکا  پلیس این کشور واکنش‌ مردم و اعتراضات سلبریتی ها رادیدکه  در خیابان‌ها آنقدر زیاد بود که منتهی  به واکنش برخی از هنرمندان و چهره‌های مختلف شد.

امریکا

اعتراضات هنرمندان

 بسیاری از هنرمندان و چهره‌ها سرشناس آمریکایی هنوز درباره واقعه تلخ و اعتراضات مهم و چشم‌گیر مردم صحبت نکرده‌اند. این اعتراضات باعث شد  یکی از مجریان شبکه‌ سی‌ان‌ان به انتقاد از این مسئله بپردازد و این مجریان بگویند که چرا سلبریتی‌های آمریکا درباره این موضوع  هیچ صحبتی نمی‌کنند.

بعد از این اعتراضات یکی از کمدین‌ها امریکایی  به نام دیوید شپل در نشست های پیشین خود به  این مجری واکنش نشان می دهد و این کمدین می گوید که چه اهمیتی دارد که سلبریتی‌ها درباره این موضوع  ها چه  صحبتی کنند وقتی خیابان‌ها به خودی خود این واقعه رانشان می دهد.در ادامه صحبت های این کمدین می گوید  آن‌ها به من احتیاجی ندارند. دهانم را می بندم.

اما این پایان اعتراضات  نبود و دان لیمون مجری  شبکه سی‌ان‌ان در ویدئوی خبری در این شبکه از خود دفاع می کند و می‌گوید که این کمدین  معروف من هست و با نظر او که می گوید خیابان‌ها و اعتراضات مردمی  نشان می دهد بانظراو موافقم اما به نظرم سلبریتی‌ها و این کمدین و حتی همه مردم  باید از این معترضین حمایت کنند آنان به این حمایت نیاز دارند.

 اخرین اخبار را در وب سایت ریمامگ دیدن کنید

درباره ی reza

مطلب پیشنهادی

تعهدی که قالیباف از تریبون مجلس داد

قالیباف با بیان اینکه ما خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *