شجاعی: برای پرسپولیسی شدن خیلی استرس داشتم/ سختی‌هایم تازه شروع شده است و باید بجنگم

علی شجاعی وینگر جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سختی‌های من تازه شروع شده است و باید بجنگم تا به هدف‌هایم برسم.

علی شجاعی با ابراز خرسندی از پیوستن به پرسپولیس گفت: من بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس در این مورد با خبرنگاران صحبت کردم و احساسم را گفتم. من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم و این را خانواده، دوستان و اطرافیانم به خوبی می‌دانند. من حالا پیراهن تیمی را بر تن کردم که از بچگی دوستش داشتم و این احساس بسیار خوبی است. واقعاً روز ۱۸ شهریور یک روز تاریخی در زندگی من است و روزی را که به پرسپولیس پیوستم، هرگز فراموش نمی‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که «از چه تیم‌هایی پیشنهاد داشتی؟»، اظهار داشت: فرقی نمی‌کند که اسم تیم‌ها را بگویم یا نگویم، مهم این بود که وقتی با پیشنهاد پرسپولیس مواجه شدم به دیگر پیشنهادها فکر نکردم و پاسخ مثبت دادم. من در دو هفته اخیر خیلی استرس داشتم و می‌خواستم این اتفاق نهایی شود که خوشبختانه شد. حالا هم با انگیزه زیادی دوست دارم به تیمم کمک کنم و هواداران پرسپولیس را خوشحال کنم. من باید جواب اعتماد کادر فنی و باشگاه را بدهم.

بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: من به این قانع نمی‌شوم که چون به پیراهن پرسپولیس رسیده‌ام همه چیز تمام شده است. سختی‌های من تازه شروع شده است و باید بجنگم تا در این تیم به هدف‌هایم برسم. باید خیلی بیشتر از گذشته تمرین کنم و تمرکز بیشتری در فوتبال داشته باشم تا به موفقیت‌های بیشتری برسم.

شجاعی که در اواخر لیگ فصل گذشته از ناحیه مچ پا مصدوم شده بود، درباره آخرین وضعیت خود تصریح کرد: خوشبختانه آن مصدومیت را به صورت کامل پشت سر گذاشتم و هیچ مشکلی ندارم. مطمئناً با حضور در تمرینات پرسپولیس از لحاظ بدنی و فوتبالی هم شرایط بهتری پیدا خواهم کرد.

وی که در نساجی به‌عنوان هافبک چپ و وینگر چپ و راست بازی کرده است، در مورد اینکه در پرسپولیس در چه پستی بازی خواهد کرد، گفت: در این مورد کادر فنی تصمیم‌گیرنده است و هر جا که بخواهند بازی می‌کنم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس می‌تواند در فصل جدید هم قهرمان شود؟»، اظهار کرد: پرسپولیس تیم فوق‌العاده‌ای است و بازیکنان بزرگ و باکیفیتی در این تیم فوتبال بازی می‌کنند. مطمئناً تیم ما در فصل جدید هم شانس اصلی قهرمانی است و امیدوارم این عنوان را به دست بیاوریم.

درباره ی farhad alghasi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *