قالب‌های آیفون ۱۲ منتشر شد

تصاویر قالب های آیفون ۱۲

در این پست  می خواهیم قالب های آیفون ۱۲ را به اشتراک بگذاریم و تصاویر حاکی از آن است  که اپل همچین  تصمیمی را دارد که سری آیفون ۱۲ را همچون  با لبه‌هایی مسطح تولید کند.

 

 

 

یک حساب کاربری در توییتر و در صفحه خود  اعلام کرد که اپل قصد دارد قالب های ایفون ۱۲ را بزند. و نشان می‌دهد که  این سری آیفون ها لبه‌های مسطحی دارد. علاوه بر این، در تصویر این قالب‌ها مشخص است که دکمه ‌های کنار آیفون در  سری بعد نیز باقی می ماند.

هنوز مدت زمان زیادی تا ارائه  رسمی آیفون ۱۲ باقی مانده اما شایعات  نشان دهنده این است  که در مورد جنبه‌های مختلف این گوشی ادامه دارد.

گوشی اپل که با تولید آیفون ۱۱ می توانندکیفیت و رضایت مشتری  و خریداران را در بازار تلفن‌های همراه بازهم بار دیگر دگرگون کند.باز هم تلاش می کند که بتوانند با ارائه و تولید آیفون ۱۲ و فروش آن دربازار  بار دیگر یک موفقیتی را به نام خود ثبت کند.

و همچنین  زمان زیادی برای ارائه و تولید این اپل ۱۲ باقی مونده اما تحلیل‌گران  معروف در حوزه موبایل در فضای مجازی بیکار نمونده  و ویژگی‌های این گوشی را قبل ان که تصاویر اولیه‌ای منتشرشود  بر اساس شنیده‌ها موجود محاسبه و ارزیابی کردند.

تصاویر

همونطور که پیش می رود گوشی های  سری آیفون ۱۲ دارای ۴ دستگاه است که شامل  آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مکس با صفحه نمایش بزرگ، آیفون ۱۲ پرو با قدرت بالا و آیفون ۱۲ پرومکس که این سری از همه دستگاه ها بزرگتر می باشد.اندازه نمایشگر ۴ نسخه آیفون به ترتیب ۵.۴، ۶.۱ که  برای  گوشی های آیفون ۱۲ مکس و آیفون ۱۲ پرو و  ۶.۷ اینچ است.

برای دیدن اخبارروز به سایت ریماخبر مراجعه کنید

درباره ی reza

مطلب پیشنهادی

تعهدی که قالیباف از تریبون مجلس داد

قالیباف با بیان اینکه ما خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *