نویسنده بامبشل فیلمی در مورد کرونا می سازد

نویسنده بامبشل

 در این مقاله سعی داریم خبرهای  در مورد سینمای ایران و جهان بگذاریم این نویسنده «بامبشل» قصد نوشتن  این فیلمنامه را دارد که  درباره ووهان و شیوع ویروس کرونا می باشد.

به نقل از  سایت های خبری  هالیوود ریپورتر  چارلز راندولف نویسنده  این فیلمنامه‌ ها «کمبود بزرگ» و «بامبشل» یا «بمب خبری» می باشد که  در حال نوشتن فیلمنامه‌ای فعلاً بی‌نام که درباره ووهان است می پردازد. کمپانی «اس‌کی گلوبال» که سفارش این کار را داده بود دیروز اعلام کرد راندولف علاوه بر کارنویسندگی  کارگردانی این فیلم  هم می‌کند.

این فیلم که اولین تجربه کارگردانی راندولف می باشد که هفته‌های چشمگیری در ووهان چین می گذارند باتلاش قهرمانانه جامعه پزشکی در برابر ویروس کرونا توانسته اند این پزشکان چینی در فاصله‌ای کم این بیماری را بهبود دهند برخلاف اینکه خیلی هاتصور می کردند این اپیدمی جهانی خوب شدنی نیست .

این کمپانی سفارش دهنده از این فیلمنامه  این فیلم به عنوان درامی قوی  یاد کرد که  در همین حال حقایق بسیاری را افشا می کند .در سخنرانی بعدی این کمپانی  همچنین  گفته شده که راندولف با داستان‌ گفتن و نگاه روشنگرانه خود  در قلب این روایت خود را جای داده است  از نظر وی  چون اولین تجربه کارگردانی‌اش هست او را کاملاً حمایت می‌کنیم.

راندولف هم از انجام این کارخوشحال شد و گفت هر چه بیشتر  بررسی کنیم می‌توانیم به داستان عمیق‌تری از ووهان چین برسیم. جنگیدن با یک هیولا یک  مشکل پزرگی است است و جنگیدن با هیولا در تاریکی یک چیز سختری می باشد.

این فیلم از عناصر محلی و سطح بین‌المللی در چین ساخته می‌شود.در جشنواره بین المللی برنده شد.همچنین راندولف برای فیلمنامه «کمبود بزرگ» در سال ۲۰۱۶ برنده جایزه اسکار شد. از آثار او می توان «زندگی دیوید گیل» و «عشق و دیگر مخدرات» اشاره کرد.

کرونا

درباره ی reza

مطلب پیشنهادی

تعهدی که قالیباف از تریبون مجلس داد

قالیباف با بیان اینکه ما خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *